Shoebox - Kurpju kastes 1. pasākums Aizkrauklē! :)

PROJEKTS PABEIGTS

Esam ceļā uz pirmo NSUS pasākumu "Shoebox" - "Kurpju kaste", kurš taps sadarbībā ar NSUS partneriem no UK - ABN ikgadējo labdarības akciju «Shoebox» un konkrēti Lauri Lauski un Laimu Brencs, kā arī visiem Labajiem UK Rūķiem (latvieši Anglijā), kuri ir sarūpējuši dāvaniņas (kurpju kastes lielumā) Latvijas trūcīgajiem bērniem.

Šis pasākums plānojas 30.01, jo līdz pasākumam ir daudz mājas darbi jāsadara, lai pasākums izdotos godam un priecētu gan mazās, gan lielās sirsniņas.

Šodien esmu uzrunājusi Aizkraukles kultūras nama direktori Antu Teivāni, kura uz manu jautājumu, par iespēju rīkot pasākumu un tam izmantot kultūras nama telpas bez atlīdzības, atbildēja ar apstiprinošu "JĀ". Esmu uzrunājusi arī savu ilggadējo deju kolektīva vadītāju Unu Stakli ar jautājumu, vai var sarūpēt plānotajai pasākuma koncerta daļai kādu deju. Vēl ir idejas un ne viena vien, kuri varētu piedalīties koncerta sadaļā. Aicināšu un uzrunāšu lielu daļu savu draugu, paziņu un sadarbības partneru tepat LV.

Ir nosūtīta vēstule Aizkraukles Soc. dienesta vadītājai ar lūgumu sniegt ziņas par trūcīgajām ģimenēm un bērniem tajās (vecumu, dzimumu), lai varētu izveidot pasākuma dalībnieku sarakstu, kā arī sadalīt atbilstoši sarūpētās dāvaniņas.

Patlaban gaidu pie sevis biedrībā dāvaniņas ("kurpju kastes"), no kurām daļa jau ir LV un daļa vēl ceļo uz LV. Par to, lai dāvaniņas nonāktu biedrībā, rūpējas loģistikas kompānija un to dara bez atlīdzības, par ko viņiem milzīgs paldies!

Tā jau tas ir, ka kopējiem spēkiem padarāms daudz un esmu par to ļoti priecīga un pateicīga visiem!

Iespējams, ka pasākumu apmeklēs un dokumentēs masu mēdiji un televīzija, bet tas vēl plānā. Biedrības pamatnostādne vienmēr ir bijusi un būs - visiem projektiem jābūt caurspīdīgiem, skatāmiem, lasāmiem un jāapliecina, ka viss ziedotais nonāk tieši mērķī - pie bērniem, jauniešiem, senioriem un nekā citādi!

Varētu jautāt, kāpēc tieši Aizkrauklē ..... kāpēc ne? Aizkraukle ir mana bērnības pilsēta un vēlos tur atgriezties kaut uz īsu brīdi un atstāt tur kaut ko pozitīvu no sevis citiem, kuriem tas šobrīd visvairāk nepieciešams! :)

Paldies Jums par uzticēšanos biedrības projektiem un manam vārdam personīgi! :)

Cerībā uz izdošanos!

Pasākumu plāns:
Datums: 30.01.2016
Laiks: 13:00
Pasākuma vieta: Aizkraukle, Aizkraukles kultūras nams
Pasākuma dalībnieki: tiek precizēts

Tā top pārsteigumu dāvaniņas Anglijā, pie labajiem Rūķiem, kuras jau patlaban ceļo uz LV:)
UK 01 UK 02 UK 03 UK 04 UK 05

UK 06 UK 07 UK 08

davanas Lelles

SAISTOŠAIS RAKSTS
SAISTOŠAIS RAKSTS UK
SAISTOŠAIS RAKSTS UK
SAISTOŠAIS RAKSTS UK

Līga Uzulniece