Priecīgus Ziemassvētkus! :)

NSUS Ziemassvetkos

Register to read more...

Jauku ceturto Adventi!

Ceturta advente web

Register to read more...

NSUS biedrības INFORMĀCIJA, LŪGUMS vienlaicīgi!

Ikdienā bieži vien google ierakstot atslēgas vārdus "nsus", "no sirds uz sirdi", "Eņģeļa pasts" un citus, pamanu rakstus, kas ir veidoti ārpus NSUS biedrības, atrodas ar biedrību nesaistītās vietnēs un satur nepareizu gan biedrības nosaukumu, gan projekta nosaukumus, gan linkus un nav saskaņoti ar NSUS biedrības vadītāju.

Register to read more...

2. Ziemassvētku dāvaniņu talka veiksmīgi notikusi :)

Ziemassvētku dāvaniņu talka veiksmīgi notikusi :)

Šodiena sākās pl. 10:00. Atbrauca Rūķi no Bauskas, Rāmavas un Rīgas. Tika pārbaudītas NSUS birojā saņemtās dāvaniņas kopš pagājušās 1. dāvaniņu talkas un saņemtās un no Anglijas, kā arī pa dienas laiku tika piegādātas vēl jaunas. Dāvaniņas tika pārskatītas, lai nav izlijuši škidrumi, jeb arī kas saplīsis vai bojāts. Visas dāvaniņas tika pamatīgi aizsaiņotas un nomarķētas, lai dāvināšanas brīdī būtu 100% skaidrs, kas ir dāvaniņas saņēmājs. Dažām tika papildus pierakstītas klāt kartiņas, lai jaukāk.

Register to read more...

Ticības pilnu trešo Adventi

Tresa advente web

Register to read more...

Sirsnīgu otro Adventi!

Otra advente web

Register to read more...

1. Ziemassvētku dāvaniņu talka veiksmīgi notikusi :)

Ziemassvētku dāvaniņu talka veiksmīgi notikusi :)

Šodiena sākās pl. 10:00. Atbrauca Rūķi no Aizkraukles un Rīgas. Tika pārbaudītas visas NSUS birojā saņemtās dāvaniņas, kā arī pa dienas laiku tika piegādātas vēl jaunas. Paldies šoferīšiem, kurus šodien Labie Rūķi bija atsūtījuši uz NSUS biedrības biroju atvest dāvaniņas no tuvākām un tālākājm vietām Latvijā un arī āpus tās. Dāvaniņas tika pārskatītas, lai nav izlijuši škidrumi, jeb arī kas saplīsis vai bojāts. Visas dāvaniņas tika pamatīgi aizsaiņotas un nomarķētas, lai dāvināšanas brīdī būtu 100% skaidrs, kas ir dāvaniņas saņēmājs. Dažām tika papildus pierakstītas klāt kartiņas, lai jaukāk.

Register to read more...

Pirmā Advente

Pirma advente web

Register to read more...

DOMAS - Labdarība nekad nav un nebūs par velti!

Es bieži dzirdu - labdarība, labie darbi, bez maksas, par velti, man pienākas, man vajag, gribu, kāpēc Jūs nepalīdzat, man nepatīk tas ko saņēmu, utt.

Daļā sabiedrības valda uzskats, ka Labdarība nozīmē, kas viss ir par velti, jeb Labdarība neko nemaksā. Šis uzskats ir maldīgs! Labdarība un labie darbi maksā tāpat, kā jebkas cits mūsu ikdienā. Lai kā mums liktos, ka vārds "Labdarība" nekādi nav savienojums ar finansēm, tomēr ir ..... un ļoti.

Register to read more...