Pif Paf pasākums

04.11.2015. pl.: 16:07 / PROJEKTS PABEIGTS
Piedzīvojumi  „Pif-paf” parkā

2014. gada nogalē tika izsludināts Projekts "Pārsteigums sirsniņām". Projekta ietvaros bērni un jaunieši rakstīja Ziemassvētku vecītim vēstules ar sapņiem, ko katrs vēlētos saņemt Ziemassvētkos. Tad nu Ziemassvētku vecītis dāvināja iespēju 20 jauniešiem piedalīties spēlē, Peintbola parkā, izbaudīt, kā ir pašaudīties ar krāsainajām bumbiņām.

Šī iespēja tika izmantota š.g. oktobrī.
Šeku, reku atsūtīta vēstule ar stāstu un emocijām par šo dienu.

"Jaukā un saulainā oktobra rītā, Bāreņu nama „Līkumi” bērni devās uz peintbola  parku „Pif-paf”, Salaspilī. Visi bija satraukti par gaidāmo, nezināmo, kā tas ir, uzspēlēt kariņu, Galapunktā mūs gaidīja instruktors Mārtiņš. Visiem tika paskaidrots kas ir peintbols un kā viņu spēlē. Bērni saņēma peintbola ekipējumu: kombinezonu,  sejas masku, cimdus un galveno spēles atribūtu – šauteni. Visiem par to bija liels prieks, tas bija, kas jauns, interesants un nezināms.

Pie ugunskura Mārtiņš visus iepazīstināja ar drošības instrukciju un spēles noteikumiem. Dalībniekus sadalīja divās komandās ar dzelteniem un oranžiem lakatiņiem. Bērniem bija daudz jautājumu, uz kuriem tika saņemtas atbildes un skaidrojumi.

Un spēle varēja sākties!
Pirmā spēle bija komanda pret komandu. Bērni izspēlēja vairākas spēles mainot laukuma puses, šķēršļu joslas un spēles scenārijus. Bija komandu spēles, gan spēles, kur katrs bija pats par sevi.

Bērniem visvairāk patika pēdējā spēle, kurā bija iespēja visiem nošaut nerātno Arti, kuram patika pārkāpt noteikumus un visās spēlēs šmaukties.
Arī Artim šī spēle patika visvairāk.

Amandai, Inesei un mazākajiem puišiem patika vislabāk spēle „Karalis”, kurā bija jāslēpjas ierakumos, jāsargā savs „Karalis” un jāuzbrūk ienaidnieka pozīcijām, lai nošautu viņu „Karali”.

Nemanot pagāja trīs stundas, bērniem emocijas sita augstu vilni, visi bija saguruši un laimīgi, par jautri pavadīto laiku.
Liels paldies peintbola parkam „Pif- paf ”, labdarības organizācijai NSUS un Līgai Uzulniecei par jauki pavadīto dienu.
 
PALDIES!

Bāreņu nams „Līkumi” sociālais pedagogs Pārsla Krjaukle"

pif 01 pif 02 pif 03 pif 04 pif 05

 pif 06 pif 07 pif 08 pif 09 pif 010

pif 011 pif 012

Līga Uzulniece