NMPD ciemos pie bērniem Līkumos

04.11.2015. pl.: 16:43 / PROJEKTS PABEIGTS
NMPD ciemojās pie bērniem

Projekta "DER ZINĀT!" ietvaros, 31.10.2015. NMPD ciemojās pie bērniem un jauniešiem Bērnu namā "Līkumi". Šodien saņēmām vēstuli un bildes no šī pasākuma.

Vēstule no Līkumu bērniem:

„NMPD brigāde  „Līkumos”!

Rudenīgā 31.oktobra pēcpusdienā pie „Līkumu” bērniem viesojās Jēkabpils neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes pārstāvji. Šo pasākumu noorganizēja „NSUS” biedrība projekta ietvaros „Der zināt”.  Bērnu uzmanību piesaistīja stāstījums par šo nozīmīgo darbu, par iekārtām, kas atrodas brigādes automašīnā.
Bērni ieguva atbildes uz dažādiem , sev interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar mediķu darbu.
Praktiskajās nodarbībās gribēja piedalīties ikviens. Katram bērnam noteica skābekļa daudzumu organismā, izmērīja asinsspiedienu, kā arī veica dažādas citas manipulācijas. Lielākie zēni izmēģināja, cik daudz spēka nepieciešams, lai smagi slimu cilvēku nogādātu mašīnā. Puiši iepazinās ar mašīnas uzbūvi utt.
Tāpat bērni tika iepazīstināti ar gaismas un skaņas signāliem, kuri tiek izmantoti vedot slimnieku, kura dzīvībai draud briesmas.
Atvadoties medicīnas darbinieku komanda: Diāna Mihailova, Ērika Lazdiņa un šoferītis Grigorijs Vasiļkovs bērnus pacienāja ar saldumiem un augļiem.
Bāreņu nams „Līkumi” bērni saka paldies par dāvāto iespēju ieskatīties neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes ikdienas darbā.

Audzinātāja Daina Kalvāne"

NMPD 01 NMPD 02 NMPD 03 NMPD 04 NMPD 05 NMPD 06

NMPD 07 NMPD 08 NMPD 09

Līga Uzulniece