Bērnu sapņi piepildās :)

PROJEKTS notiek ......

Šodien saņēmu bildes no Bērnu nama "Līkumi" ar Sapnīšu jaunajiem īpašniekiem. Kā jau iepriekš tika rakstīts, tad NSUS biedrībā ir projekts "Sapņu ķērājs", kura ietvaros tiek piepildīti bērnu un jauniešu sapņi, bērniem nezinot, ka šie sapņi nonākuši pie mums.

Pagājušo nedēļu, daži no sapnīšiem jau aizceļoja pie jaunajiem saimniekiem, kuri bija bezgala priecīgi un neticēja tam, ka kas tāds var piepildīties.
Tas ir jauki! :)

Mairis, 16 gadi, saņēma planšeti (Dāvināja Linda)
Līga, 17 gadi, saņēma velosipēdu (Dāvināja Diāna)
Jeļizaveta, 2 gadi (vēl maziņa) tika pie kārotās lelles (Dāvināja Madara).

sapnis 01 sapnis 02 sapnis 03

Kopā mēs varam padarīt šo bērnu un jauniešu ikdienu krāsaināku un priecīgāku! :)

Ziņa no bērnu nama vadības: "Bērni ļoti priecīgi, Mairis ļoti pārsteigts un priecīgs bija par planšeti. Neticēja, ka kaut kas tāds var notikt."

NSUS sadalosaa josla 02

Diāna, 12 gadi saņem mobilo telefonu (Dāvināja Rudīte) / Mārtiņš, 4 gadi saņem lielu zilu mašīnu (Dāvināja Inese) / Sīdzējs, 4 gadi saņem spēļu mocīti un mašīnu, kā arī tariņu ķerāju (Dāvināja Ludmila).

Diana 01 Diana 02 Martins 4 gadi mashina 210916 web Sidzejs 4 gadi likumi web

NSUS sadalosaa josla 02

26.10.2016. Ļubova 5 gadi - saņēma lielu mocīti (esmu sajūsmā par dāvanu, nedomāju ka mocīts būs tik liels) / Jevgēņijs 11 gadi - saņēma Robotu Dinozauru (man patīk šī manta, jo viņa var runāt, asti kustināt, staigāt, galvu grozīt. Liels paldies par dāvanu.) / Aleksandra 6 gadi - saņēma lielu leļļu māju (Aleksandra bija ļoti pārsteigta, ka saņēmusi savu sapņu dāvanu - leļļu māju. Spēlējas ar to nepārtraukti. Ļoti rūpējas, lai ar leļļu māju nekas neatgadītos ( audzinātāja Gunita)

To visu dāvināja Zane Brencs, Ilga Ceketa, Laima Brencs, Elgars Borovskis, Edgars Čeporjus no UK. Liels paldies!

dinozaurs robots 261016 mocitis 261016 lellu maja 261016
NSUS sadalosaa josla 02

Joprojām daudzi bērni un jaunieši gaida, kad kāds noķers un piepildīs viņa kvēlāko sapnīti! Piesakies un esi sapņu pavēlnieks!

Līga Uzulniece