Sirsniņas saņēma pārsteigumus :)

PROJEKTS PABEIGTS

.... klusa sestdiena, ceļš vijās gar Daugavu, ūdenī spoguļojas koku galotnes, gājputnu kāši nes pavasari uz saviem spārniem un ceļš ved uz Daudzevu pie bērniem un senjoriem ..... PĀRSTEIGUMS ir ceļā pie saviem jaunajiem saimniekiem.

Šodien, Lieldienu noskaņās, notika 2. NSUS biedrības organizētais labdarības pasākums "KURPJUKASTE - PĀRSTEIGUMS SIRSNIŅĀM". Pasākums bija iespējams, pateicoties SHOEBOX akcijai (Anglija). Dāvaniņas saņēma 19 bērni un 6 vientuļie seniori. Pārējie, ciemos uz pasākumu atnākušie bērni saņēma mīkstās rotļlietas (ar roku darinātas no Anglijas), kā arī rotaļlietas, kuras ĢKC Dzeguzīte bērni dāvināja Daudzevas bērniem.

Pasākuma sākumā bija jauks, atraktīvs, pārsteigumiem bagāts koncerts, kurā savu dejotprasmi un dziedātprasmi rādīja gan lieli, gan mazi. Koncerta otrajā daļā savu priekšnesumu rādīja ĢKC Dzeguzīte psiholoģe Ineta Seile, kura iejutās Raganiņas tēlā, kurš pārvērtās priekšnesuma laikā par Eņģeli.

Savukārt Folkloras pazinēji - Inese un Pēteris bērnus izdancināja rotaļās un mācīja spēlēt dažādus instrumentus, iesaistot tajā arī bērnu vecākus un vecvecākus.

Pēc pasākuma bērni un seniori saņēma vēl kādu sutījumu no Anglijas - drēbes, apavus, sadzīviskas lietas.

Līgas citāts: Priecājieties par pārsteigumiem ko dzīve sniedz, pieņemiet tos ar atvērtu sirdi, neprasiet - kāpēc tieši tev vai tev, nemeklējiet iemeslus, kāpēc kāds to dara, kāpēc sarūpē dāvaniņas, kapēc organizē labdarības pasākumus, kāpēc kādu iepriecina. Uz šiem jautājumiem ir tikai viena atbilde - PRIEKS VAIRO PRIEKU un tā mums nekad nebūs par daudz. Man personīgi šādi pasākumi sniedz gandarījumu un pozitīvu enerģiju. DODOT, TU GŪSTI un es patiešām GŪSTU - PRIEKU! :)
Pamēģiniet arī Jūs kādreiz radīt prieku!

D 02 D 111 D 04 D 03 D 05

D 07 D 09 D 010 l11 D 012

D 016 D 014 D 015 D 017 l1313 l1515

l1717 l1818 D 018 l2828 l1212

l2525 D 011 l44 l2626


Datums: 30.01.2016
Laiks: 13:00-14:30
Pasākuma vieta: Daudzevas saieta nams
Pasākuma dalībnieki: 100
Dāvaniņās: Kancelejas preces, apavi, drēbes, rotaļlietas, puzles, piepūšamais baseins, saldumu tūtas (Laima), limonādes (Aldaris), ziepītes (Cosmetic Lab, Stenders), sirds vitamīni (FB ESSE SIA), grāmatas angļu valodā (mācību), parfimērija.

Paldies par atbalstu pasākuma tapšanā: Guntim Ozoliņam; Rudītei Nāzarei; Elitai Bružukai; Dāmu deju kolektīvam "Kvēlziede"; Sieviešu korim "Daudzeva"; Daudzeses pirmsskolas deju kolektīvam; Ģimenes krīzes centra Dzeguzīte komandai; Inesei un Pēterim; SDS ĒDELVEISS Aināram Kārkliņam; Aizkraukles Foto Klubam; Laimai Brencs (Anglija); ABN īpašniekam Laurim Lauskim (Anglija).

Foto klubs publikācija
SAISTOŠAIS RAKSTS
ĢKC DZEGUZĪTES RAKSTS

Līga Uzulniece

 

PROJEKTA VĒRTĪBA EUR 800,00