Mūsos lēnām pazūd "Griņči" un sirsniņas sasilst! :)

"Eņģeļa pasts" ir darījis brīnumu arī kādā cilvēka dzīvē un sirsniņā....

Daudziem cilvēkiem sirsniņas ir aizslēgtas tik cieši ciet, ka atvērt tās praktisko nav iespējams. Tās aizslēdzas no pārdzīvojumiem, saņemtajiem pārinodarījumiem, no vientulības, no sāpēm, no atstumtības ...... noteikti ik katrs ir ko tādu izbaudījis arī sevī. Ir nepieciešams ilgs laiks, rūpes, lai šādu sirsniņu atslēgtu un ienestu tajā siltumu un prieku.

Register to read more...

Skolas, bērnudārzi, uzņēmumu komandas, domubiedru grupas....

NSUS biedrības Vispasaules labdarības projektā "EŅĢEĻA PASTS" piedalās dažādu Latvijas uzņēmumu komandas, Latvijas bērnu dārzu grupiņas, Latvijas skolas un to dažāda vecums klases, domubiedru grupas, māmiņu klubi - par ko Jums visiem liels paldies! :)

Ja esi jau izdarījis labo darbiņu, piesakies te!

Register to read more...

EŅĢEĻU SIRSNĪGO VĒSTULĪŠU GALERIJA

EŅĢEĻU SIRSNĪGO VĒSTULĪŠU GALERIJA

PROJEKTS "EŅĢEĻA PASTS"

ep 020

Register to read more...

Labie vārdi, veltīti projektam "EŅĢEĻA PASTS"

Kops brīža (27.09.2016.), kad ir sācies NSUS biedrības labdarības projekts "EŅĢEĻA PASTS", es saņemu Jūsu labos vārdus, pateicības, atbalstu un uzmudrinājumus!
Šeit publicēšu/citēšu šos labos vārdus, kā lielisku piemēru citiem, kuri vēl tikai domā piedalīties šajā Vispasaules labdarības projektā "EŅĢEĻA PASTS".

Register to read more...

Arī "Eņģeļu pasts" saņem vēstuli :)

Septembra pēdējā nedēļā nejauši ''draugos'' vai ''facebook'' pamanīju informāciju par NSUS biedrības labdarības projektu ''Eņģeļa pasts''. Ilgi nevilcinoties, nolēmu, ka informēšu par to savu audzināmo 9.klasi Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā. Mums visiem ļoti patīk piedalīties dažādos konkursos un aktivitātēs pēc stundām brīvajā laikā, tāpēc arī šī reize nepalika novārtā. Vēlējāmies kļūt par Eņģeļiem vientuļajiem,vecajiem cilvēkiem pansijās, kuri dzīvo netālu no mums -Iršos''Dzeguzītē'' un Sausnējā ''Kastaņās''.

Pie vecļaudīm šajās mājās esmu viesojusies jau iepriekš ar saviem bērniem Valteru un Esteri, kā arī radu un draugu bērniem Ziemassvētku laikā, sarūpējot tējas paciņas, saldumiņus, medu un iepriecinot ar koncertiņiem. Tagad bija laiks ''šeit un tagad'' rakstīt apsveikumus.

Register to read more...

"Eņģeļa pasts" - Vispasaules Labdarības projekts - SARAKSTS

VISPASAULES MĒROGA LABDARĪBAS PROJEKTS, beztermiņa projekts!

Projekts Facebook

NSUS biedrības labdarības projekta ietvaros "TU NEESI VIENS!"

Kļūsti par Eņģeli kādam vientuļajam vecajam cilvēkam pansijā, jeb ārpus tās, vai kādam citam vientuļam cilvēkam, cilvēkam ar īpašām vajadzībām un iepriecini viņu, padari viņa ikdienu krāsaināku. Nosūti viņam ar roku rakstītu kartiņu svētkos, ar roku rakstītu uzmundrinošu vēstuli ikdienā un iespējams, ka saņemsi arī atbildi no viņa.

Ņem baltu lapu, piepildi to ar krāsām, emocijām, uzmundrinājumiem, pozitīviem un spēcinošiem vārdiem un ļauj, lai Eņģeļi to nogādā vientuļajam, vecajam, īpašajam cilvēkam tieši rokās, kā pārsteigumu .... un tici, ka tas būs tā vērts.

Register to read more...