"Eņģeļa pasts" - Vispasaules Labdarības projekts - SARAKSTS

VISPASAULES MĒROGA LABDARĪBAS PROJEKTS, beztermiņa projekts!

Projekts Facebook

NSUS biedrības labdarības projekta ietvaros "TU NEESI VIENS!"

Kļūsti par Eņģeli kādam vientuļajam vecajam cilvēkam pansijā, jeb ārpus tās, vai kādam citam vientuļam cilvēkam, cilvēkam ar īpašām vajadzībām un iepriecini viņu, padari viņa ikdienu krāsaināku. Nosūti viņam ar roku rakstītu kartiņu svētkos, ar roku rakstītu uzmundrinošu vēstuli ikdienā un iespējams, ka saņemsi arī atbildi no viņa.

Ņem baltu lapu, piepildi to ar krāsām, emocijām, uzmundrinājumiem, pozitīviem un spēcinošiem vārdiem un ļauj, lai Eņģeļi to nogādā vientuļajam, vecajam, īpašajam cilvēkam tieši rokās, kā pārsteigumu .... un tici, ka tas būs tā vērts.

Pansijās, Sociālajos aprūpes centros un ciemos dzīvo ne tikai vecie cilvēki bet arī jauni, kuriem ir veselības problēmas un kuri jūtas vientuļi. Arī viņi būs priecīgi saņemt no Tevis pozitīvo sveicienu! :) Saraksta ļaudis par šo projektu neko nezin, tas viņiem būs pārsteigums.

Pēc tā, kā tika saņemtas pirmās vēstules oktobrī, bija jautājumi no vēstuļu saņēmējiem: "Vai man?", "Vai tiešām man?", "Kāpēc man?", un daudz izbrīna, pārsteigtu acu skatu un prieka asaras ..... pat tie, kuri bija vienaldzīgie, stiprie vīri, ik pa laikam turpina klusiņām pārlasīt vakaros šos sūtījumus un klusām priecāties ....... tas arī viņus aizskāra un lika sasilt viņu sirsniņām :)

Ja vēlies, norādi arī savu atpakaļ adresi, iespējams, ka cilvēks vēlēsies Tev atbildēt. Aploksnes drīkst būt arī krāsainas, skaistiem pašu zīmējumiem, prieku nesošas. MARKA OBLIGĀTA! Esi radošs un radi BRĪNUMU! :)

Projekta princips:
Izvēlies no sarakstiņa cilvēku => uzraksti ar roku rakstītu vēstuli, jeb kartiņu => nosūti uz norādīto pansijas adresi => iespējams, ka saņemsi arī atbildi, ja būs lemts :)

old people 01 =>raksta vestuli => Latvijas pasts => vestule 02

UZMANĪBU:
1. Ja pretī cilvēkam ir cipars, tad jāsaprot, ka tik vēstulītes ir jau izsūtītas šim cilvēkam (sākoties šim projektam jau kopš 27.09.2016.).
2. Ja paziņosi par savu vēstulīti uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. tad tiks pieplusota arī Tava vēstulīte.
3. Tiks atzīmētas tikai tās vēstulītes, kuras tiks pieteiktas e-pastā. Lūgums kopēt VISU RINDIŅU ar kārtas numuru, citādi grūti atrast lielajā sarakstā.
4. Redzamais cipars ir kopējais pieteikto (uz e-pastu) vēstulīšu skaits, nenorādot konkrētus svētkus jeb datumus.
5. Ļoti daudz Eņģeļi sūta vēstulītes bez pieteikšanās, tāpēc šie cipari ir tikai provizoriski, tie nenorāda uz patieso situāciju dabā.

"Eņģeļa pasts" idejas autore un projekta vadītāja
NSUS biedrības vadītāja
Līga Uzulniece
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
26667444

Engela pasts karte web 05

NSUS sadalosaa josla 02

Lai šis projekts nes tikai un vienīgi pozitīvas emocijas un ticu, ka taps vairāk priecīgu sirsniņu uz pasaules :)

VIENKĀRŠI DARI NO SIRDS UN IEPRIECINI KĀDU! :)

Vairāk, kā 410 cilvēki ļoti gaida šo Tavu sirsnīgo vēstuli, jeb apsveikuma kartiņu!
Nekavējies! :)

Projektā jau ir piedalījušies un pagaidām sarakstos vairs neatrodas:

Ģimenes krīzes centrs Dzeguzīte (32 cilvēki)
Ērgļu aprūpes centrs (94 cilvēki)
Daudzevas vientuļie cilvēki un dažāda vecuma cilvēki ar invaliditāti (90 cilvēki)
Ķekavas sociālais aprūpes centrs (61 cilvēks)
Mārcienas pansionāts (30 cilvēki)
Sedas pansionāts (42 cilvēki)
Veco ļaužu mītne "Cerība (42 cilvēki)
Vispārējā tipa mansionāts "DERPELE" (100 cilvēki)

NSUS sadalosaa josla 02

Nesatraucies, ja te vairs neatrodi sarakstus! :)

Projekts šobrīd ceļo uz jauno NSUS biedrības mājas lapu un tiks atjaunots darba kārtībā tuvākajās dienās, lai ar jaunu sparu startētu 2017. gadā.
"Eņģeļa pasts" 2017 ietvaros tiks publicēti visi saraksti, kuri bija pieejami 2016. gadā bet tie vēl ir jāpārbauda un jāsaņem pansiju
un aprūpes centru atļaujas un piekrišana dalībai 2017. gadā.
Projektam var sekot līdzi FB lapā, kur ir visa jaunākā informācija.

"Eņģeļa pasts" 2017 ir Šeit!

 

NSUS labdarības biedrības radītais projekts "Eņģeļa pasts", kurš jau kļuvis par Vispasaules labdarības projektu ir guvis milzīgu atsaucību kopš projekta dzimšanas dienas 27.09.2016. Jau pirmajās 5 projekta izsludināšanas dienās to Facebook lapā apmeklēja 120 000 skatītāju un lasītāju un uz šodienu Facebook projekta galvenais raksts jau lasīts vairāk, kā 128 000 reizes. NSUS mājas lapā raksts tika lasīts un skatīts 65953 reizes. Projekta 2 mēnešu pastāvēšanas laikā, dalību tajā pieteikušas jau 19 pasaules valstis un tajās dzīvojošie latvieši un arī cittautību cilvēki. Projektā piedalījās, piedalās un saņem vēstules vairāk, kā 500 cilvēki, kuriem ikdiena aizrit pansijās, aprūpes centros, vientulībā viensētā kādā no Latvijas nomalēm. 2016. gada nogalē ir saņemti vairāki tūkstoši vēstules ar labiem vārdiem, uzmundrinājumiem, vienkārši sirsnīgu sarunu un priecējušas vecos ļaudis, vientuļos ļaudis un cilvēkus ar īpašām vajadzībām.

Ja rēķina, ka vidēji katrs cilvēks saņēma no 7-15 vēstuēm, tad kopskaitā varētu būt saņemtas no 3500-7500 vēstulēm no visas plašās pasaules, kuras nesa prieka brīžus, pārsteiguma brīžus un Radīja Brīnumu ..... negaidītu un necerētu :)
Šis projekts turpināsies arī2017. gadā, kura ietvaros varēsiet apsveikt šos cilvēkus vārdadienās, Līgo svētkos, Valsts svētkos vai vienkārši nosūtīt vēstulīti ar uzmundrinošiem vārdiem, kas sildīs un priecēs viņu sirsniņas .... un pasaulē kļūs vairāk priecīgu sirsniņu :)

NSUS sadalosaa josla 02

PROJEKTA STĀSTI:
1. Pirmais Eņģeļa pasts jau izlidojis uz Iršiem - STĀSTS
2. Arī "Eņģelu pasts" saņem vēstuli :) - STĀSTS
3. Ērgļu ļaudis saņem Eņģeļa pasta sūtījumus - STĀSTS
4. Dzeguzītes ļaudis iepriecina Eņģeļa pasts - STĀSTS
5. "Eņģeļa pasts" saviļņo arī pašu Ķekava SAC komandu - STĀSTS
6. Eņģeļu aktivitātes - STĀSTS

AR BIEDRĪBU SASKAŅOTIE RAKSTI CITĀS VIETNĒS:
1. TheBest.lv - Sirsnīgākā akcija Latvijā! Arī Tu vari iepriecināt kādu vientuļu cilvēku! :)
2. Fenikssgun.com - Vienkārša un sirsnīga akcija. Uzraksti vēstuli vecam, vientuļam cilvēkam! 
3. NRA.lv - LABDARĪBAS PROJEKTS: Iepriecini senioru, uzrakstot viņam vēstuli

p.s. NSUS biedrības Facebook lapā, uz 18.11.2016. kopš šī projekta publicēšanas, šim projekta rakstam jau vairāk, kā 126 000 skatījumi. Acīm redzot, šis projekts ir aizskāris cilvēku visdziļākās dvēseļu stīgas.