Mūsos lēnām pazūd "Griņči" un sirsniņas sasilst! :)

"Eņģeļa pasts" ir darījis brīnumu arī kādā cilvēka dzīvē un sirsniņā....

Daudziem cilvēkiem sirsniņas ir aizslēgtas tik cieši ciet, ka atvērt tās praktisko nav iespējams. Tās aizslēdzas no pārdzīvojumiem, saņemtajiem pārinodarījumiem, no vientulības, no sāpēm, no atstumtības ...... noteikti ik katrs ir ko tādu izbaudījis arī sevī. Ir nepieciešams ilgs laiks, rūpes, lai šādu sirsniņu atslēgtu un ienestu tajā siltumu un prieku.

Tāds stāsts ir arī kādā aprūpes centrā, kur kāda kundze saņemot pirmās vēstulītes esot teikusi, ka nevēlas vairs tās saņemt un, lai neviens nenāk viņas pasaulē....

Engelis

Gāja laiks, Eņģeļi sūtīja vēstulītes visiem citiem,  bet ne šai kundzei, jo viņa tika izņemta no saraksta gan Eņģeļa pastā gan Ziemassvētku dāvaniņu sarakstā. Visi citi priecājās par mīļajām vētulītēm, runāja par  tām, un vēlreiz pārlasīja ..... tikai ne šī kundze.....

 ...... un šeku reku, notiek BRĪNUMS, šai kundzei sasilt sirsniņa no citu prieka mirkļiem un viņa vēlas no Jums atkal saņemt vēstulītes ...... citu līdzcilvēku prieks un izstarotais siltums ir darījis BRĪNUMU, ko savukārt esat uzbūruši JŪS EŅĢEĻI.

Šis stāsts ir vienreizējs pierādījums tam, ka aizvērtas sirsniņas var atvērt, ja ļoti cenšas un izturās pret tām ar uzmanību, mīļumu, atbalstu, uzmundrinājumu!

Nekad nenosodīsim nevienu par VIŅA IEKŠĒJO "GRINČU"...... vienkārši būsim tuvumā un atbalstīsim.....

Šai kundzei būs gan vēstulītes, gan arī jau ir gatava dāvaniņa un viņa varēs priecāties līdz ar visiem :)

Ticot brīnumiem,
Līga Uzulniece