Eņģeļi dodas atpūtā uz Cēsu pili

PROJEKTS PABEIGTS

Vakardien ĢKC Dzeguzīte Eņģeļu lielā saime devās atpūtas braucienā uz Cēsu pili. Šis brauciens bija iespējams pateicoties Projektā "Atbalsts Eņģelim" saņemtajam dāvinājumam no Pašvaldības aģentūras “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”  - 50 dāvanu kartes Cēsu pils kompleksa apmeklējumam.

Projekts "Atbalsts Eņģelim" rūpējas un rūpēsies par bērnu namu, centru, pansiju auklītēm, audzinātājām, sociālajiem darbiniekiem un vadītājiem, dodot iespēju atpūsties no ikdienas svarīgajiem, atbildīgajiem, smagajiem darbiem kopā ar savām ģimenēm.

Pasākumu apmeklēja 42 lieli un mazi eņģeļi :)

ĢKC Dzeguzīte Eņģeli kopā ar savām ģimenēm devās kā vieni no pirmajiem, uz šo atpūtas un pozitīvās enerģijas braucienu.


ĢKC Dzeguzīte saimes sajūtu stāsts:

"Ar NSUS biedrības (No sirds uz sirdi), īpaši Līgas Uzulnieces atbalstu, vakar daļa iestādes darbinieki devās uz Cēsu pili, lai baudītu atpūtu.

Īpašs statuss un pagodinājums mums bija- Līga mūs godāja par eņģeļiem...Tā neierasti, liekas savādi... Jā, grūti izteikties, to var sajust tikai ar sirdi.
Tas bija ģimeņu pasākums. PALDIES vīriem, bērniem, mammām, tētiem, ka mūs saprot, sadzird, saredz un atbalsta tajā, ko visi kopā darām.
Uzskatu, ka veicam svētīgu darbu un no visas sirds.

Cēsu pilī mūs laipni sagaidīja gide Marita, vduslaiku tērpā, pastāstīja, izvadāja, izrādīja pa visu lielo pils kompleksu - tā laika un atjaunoto. Pirms vairāk nekā tūkstoš gadiem aizsākusies Riekstukalna vēsture, turpat blakus - Zobenbrāļu un vācu ordeņa Livonijā celtā pils, kura šobrīd ir vislabāk saglabājusies visā Latvijā. Par labu paklausību pabijām arī pils cietumā...Ar luksturīšiem rokās izstaigājām pils šaurās, tumšās ejas, uzkāpām torņos no kuriem pavērās brīnisķīgi skati.

Pēc pils apmeklējuma pateicāmies mūsu EŅĢELIM LĪGAI UN VIŅAS ĢIMENEI PAR NESAVTĪGU DARBU, ENERĢIJU UN DOMĀŠANU PAR VISAS LATVIJAS BĒRNIEM, SENJORIEM UN DAUDZĀM ĢIMENĒM. MILJONS PALDIES! NAV VĀRDU, AR KO VARĒTU VISU PATEIKT. Mūsu starpā ir īsta draudzība un pozitīvi neviltota attieksme.

Dienas turpmākais maršruts katrai ģimenei bija savs - bērnu rotaļu laukumi, ekskursija pa Cēsīm, Rakšu lamas un kamieļi u.c. Mājās braucām ar gavilēm, dziesmām un siltām emocijām.

LĪGA, "DZEGUZĪTES" DARBINIEKI TEV UN TAVAI ĢIMENEI IZSAKA LIELU PATEICĪBU PAR IEGULDĪTO DARBU!!!"

 

Te ir dažas bildes, jo bilžu no jaukā pasākuma bija daudz, tieši tāpēc ir izveidots BILŽU VIDEO, kuru skatīt zemāk.

cesis 06 cesis 09 Cesis liga c66

cesis 011 cesis 037 cesis 05

cesis 087 cesis 083 cesis 068

BILDES VIDEO FORMĀTĀ (ilgums 5,20 min)

VIDEO - ZVAIGŽŅOTĀ VELVE

VIDEO - KĀPJAM TORNĪ AR LUKTURĪŠIEM

Līga Uzulniece