Dāvana mazajai Lāsmai, manā dzimšanas dienā!

NSUS biedrībā ir tradīcija - Dalies ar prieku savā dzimšanas dienā un tas būs dubultprieks!

Šo tradīciju esmu ienesusi arī savā ikdienā un šis gads nav izņēmums. Savā dzimšanas dienā esmu nolēmusi iepriecināt mazo Lāsmu no ĢKC Dzeguzīte.

Kā jau rakstīju, tad savā dzimšanas dienā (12.08.2016.) nevēlējos neko, nedz sms, nedz, virtuālās vai īstās kartiņas, nedz dāvanas, nedz rokas spiedienu, bet lūdzu saviem draugiem (sociālajos tīklos), paziņām, sadarbības partneriem ieskaitīt NSUS biedrības kontā 1,00 EUR ar pamatojumu "Līgai Dzimšanas dienā". Savukārt par šo saziedoto naudiņu es iepriecināšu kādu sirsniņu.

Mana dzimsanas diena 120816 web

Noapaļojot, NSUS biedrības kontā tika ieskaitīti 12,00 EUR

Mazās Lāsmas Lielie darbi - Virtuvē brīvprātīgi palīdzēja sagatavot vakariņām salātus: grieza kāpostus, krabjus, gurķus. Mazgāja traukus, uzkopa grīdas. Darba gaitā guva arī nelielu traumu, iegrieza pirkstā, bet, kurš tad uzaudzis bez iegriešanas pirkstā. Tā mēs augam un gūstam pieredzi. Arī pansijā Lāsma devās pie Monikas un Jūlītes, kuras ir neredzīgas, lai lasītu pasakas - tā par Lāsmu stāsta centra sociālā darbiniece Inita Bērzkalna.

lasma

Izlasot šo stāstu, man nebūt nebija ilgi jādomā, kam es dāvināšu savu dzimšanas dienas dāvanu, tā būs Lāsma. Lāsmai ir 11 gadi un ir skolniecīte, tāpēc es nolēmu uzdāvināt ZEN Mandalu krāsojamo grāmatu, lai no skolas un brīvprātīgajiem darbiem, Lāsma var atpūsties, atjaunoties, pabūt ar sevi un iegrimt mandalu un krāsu pasaulē. Kā arī ceru, ka Lāsma šo tradīciju kādreiz turpinās savā dzīvē, izaugot liela.

davana 01 davana 02 davana 03

davana 04 davana 05 davana 06

Ceru, ka Lāsmai patiks un krāsojot viņa izkrāsos arī savu pasauli, atpūtīsies, lai atkal uzkrātu jaunus spēkus darot brīvprātīgajos darbiņus un jaunas zināšanas skolā.

Lasmas dzimsanasdiena

Dāvana pie šodienas (17.08.2016.) jubilāres :)

Līga Uzulniece

ĢKC Dzeguzītes raksts