Mājas lapa – mūsu spogulis

ĢKC „Dzeguzīte” mājas lapa tika izveidota 2015.gada novembrī. Līdz šim ir 14 701 skatījumi.
Ar mājas lapas izveidi mēs dzīvojam skaistāk, interesantāk, atklātāk. Tas mums ir liels jauninājums, kuru varam administrēt paši, ievadīt informāciju par pasākumiem, kas bijuši, kas gaidāmi.

Majas lapas ekrana shavinsh 01

Uzskatu, ka mūsu mājas lapa ir dzīva, tā elpo katru dienu, jo regulāri (1x divās dienās) ir kāda jauna informācija. Tas ir neatsverams atbalsts jaunu sakaru izveidošanā, jaunu draudzību dibināšanā ar sponsoriem, labvēļiem un draugiem. Tas ir labs starpposms starp bērniem, kas uzturas pie mums un viņu bioloģiskajām ģimenēm. Vecāki Latvijā un ārpus tās robežām neklātienē redz savu bērnu labos darbus, aktivitātes un priecājas par to. Viņi jūtas drošāk, stabilāk un priecīgāk. Arī bērni un darbinieki jau ir pieraduši, ka regulāri tiek nofiksētas visas aktivitātes.

Tas ir kā dzinējs darbam un atpūtai, kas neļauj nolaisties, ieiet rutīnā, garlaikoties. Līdz ar to vairāk jāpiestrādā pie dažādām niansēm, ko ikdienā bieži piemirstam vai nepievēršam uzmanību. Prieks par to, ka mājas lapas uzturēšanā iesaistījušies gandrīz visi darbinieki, regulāri tiek piegādāta informācija un fotogrāfijas. Bērni un darbinieki, ieraugot sevi mājas lapā, jūtas pacilāti, gandarīti un novērtēti.

Milzīgs paldies biedrībai „NSUS” un SIA Hromets poligrāfija par šo brīnišķīgo iespēju tapt redzamākiem un  atpazīstamākiem.

 

Patiesā cieņā,

I.Bērzkalna
ĢKC „Dzeguzīte” sociālā darbiniece