Dzeguzītes ļaudis iepriecina Eņģeļa pasts

ĢKC Dzeguzītes ļaudis saņem vēstulītes no Eņģeļiem, kuri čakli darbojas NSUS biedrības labdarības projektā "Eņģeļa pasts".

CITĒJU Dzeguzītes sirsnīgo stāstu:
"Eņģeļa pasts darbojas!!! Pansijas seniori 18.11.2016. saņēma vēstulītes ar visu pievienoto vērtību - ābolīšiem. Paldies čaklajiem Vecbebru rūķiem un skolotājai Daigai Andersonei par kurjera pasta pakalpojumiem! Senioru tuvinieki, kuri apciemoja savus mīļos svētku dienā, bija aculiecinieki patīkamajam notikumam un labprāt palīdzēja izlasīt saņemtās vēstulītes.

Šodien (21.11.2016.) mūsu Monika saņēma Eņģeļa pastu no Bauskas. Šajā brīdī pie seniores istabiņā ciemojās Anna. Par cik Monikas kundze ir neredzīga, sociālā darbiniece Evija lasīja sirsnīgās rindas no sūtītājas un stāstīja par ziemas ainavu, kas atrodas uz lapas - tālumā māja, logos spīd gaismiņa, no skursteņa nāk dūmi. Šis bija tik emocionāls brīdis, ka Annas kundze sāka ar balsi raudāt,.. Ļoti aizkustinošs brīdis, it kā tāds mazs nieciņš, bet sirdij dod tik daudz siltuma un prieka, ka vārdos nevar izteikt. Paldies idejas autorei LĪGAI!"

 

Jauki, ka kopā varam izdarīt tik svētīgu darbiņu! Paldies visiem Eņģeļiem! :)

Līga Uzulniece

 

INFORMĀCIJAS AVOTS

VĒL VIENS STĀSTS ŠEIT