NSUS biedrības informācija

08.07.2015. pl. 12:37
NSUS biedrības informācija

1. Vēlos informēt, ka NSUS biedrības mājas lapā, facebook.lv NSUS lapas sadaļā, draugiem.lv NSUS oficiālās lapas sadaļā tiek ievietota informācija, kura uz publicēšanas brīdi ir pārbaudīta, atbilst patiesībai un ir aktuāla. Informācija projektu ietvaros var mainīties atkarībā no Projekta ietvaros padarītā.

2. Ja Jūs (ziedotājs/sadarbības partneris) vēlaties saņemt precizētu (mājas lapā un soc.tīklos) esošo informāciju par projektu patreizējo virzību, sniegt palīdzību (mantu vai finansiālā formā), lūdzu sazināties ar NSUS biedrības pārstāvjiem, kuri norādīti mūsu mājas lapā, sadaļā - kontakti.
3. Visai informācijai (mājas lapā un soc. tīkos) ir tikai un vienīgi informatīva nozīme.
4. Ziedojuma pieprasītājiem ir pienākums informēt NSUS biedrību par saņemto finansējumu (apliecinot, ka šis fakts ir noticis, kā tāds), saņemtajiem cita veida ziedojumiem (apliecinot, ka šis fakts ir noticis, kā tāds), ja tas nav saņemts no NSUS biedrības, bet ir bijis iesniegts NSUS biedrībai pieprasījumus, ziedojuma saņemšanai. Savukārt NSUS biedrība veic izmaiņas savā datubāzē (mājas lapā un soc.tīklos) un par to informē savus sadarbības partnerus/ziedotājus, lai nemaldinātu, ka līdzdalība projektos vēl joprojām nepieciešama.
5. Par šī brīža aktuālo informāciju var/drīkst uzskatīt tikai to informāciju, kura ir saņemta tikai un vienīgi no NSUS biedrības pārstāvjiem.


Paldies par sapratni!

Līga Uzulniece

SAISTOŠĀ INFORMĀCIJA