LU FONDS

02.11.2015. pl.: 20:01
LU FONDS / LUF Biedrība (Līgas Uzulnieces Fonds)

Jau gadu darbojas NSUS biedrība (labdarības, bezpeļņas organizācija, kura ieguvusi Sabiedriskā labuma organizācijas statusu), kuru esmu dibinājusi ar mērķi - Labdarības projektu organizēšana, kā arī visi pakalpojumi, kas ar to saistīti.

Šis gads (10.2014.-10.2015) ir pierādījis, ka viss ir iespējams, ja ir vēlēšanās un lieliski atbalstītāji, kuri nežēlo savu laiku, finanses, lai piedalītos dažādos NSUS biedrības izsludinātajos projektos un ar to radītu palīdzību un prieku tiem, kuriem šobrīd iet visgrūtāk, vai vienkārši trūkst dzīvesprieka.

Projektus var izsludināt vienu pēc otra, var tiem veltīt visu savu brīvo laiku, bet, ja nav finansiālu līdzekļu, tad bieži vien projekti iestrēgst un realizēt tos vienkārši nav iespējams.

Tieši šī iemesla pēc 01.10.2015. tika laists klajā ilgtermiņa PROJEKTS - LU FONDS un dibināta LUF Biedrība, kuras mērķis būs - tieša finansu piesaiste (dažādiem labdarības projektiem) no Latvijas, bet pārsvarā no ārvalstīm. LU FONDS neizsludinās projektus, kā tādus, bet meklēs vispārēju finansējumu. Šobrīd ir uzsāktas sarunas par finansējuma iespēju dažādiem labdarības projektiem ar ASV un UK sadarbības partneriem.

Drīzumā taps arī LU FONDS mājas lapa, kura būs lasāma valsts valodā ar tulkojumu angliski, lai mūsu sadarbības partneriem ārpus Latvijas ir saprotams mūsu mērķis, darbošanās virziens.

LUF Biedrība, 40008243902, reģistrēta 03.11.2015. Mērķis: Labdarība; Labdarības projektu organizēšana, LV15HABA0551040933068

LU Fonds logo 1

Cerībā uz izdošanos!

Līga Uzulniece
LUF biedrības dibinātāja

 

p.s. LU FONDS informācija pagaidām lasāma Facebook.