Projekts "Atbalsts Eņģelim"

PROJEKTS AKTĪVS

Šodienā mēs visi atbalstam un cenšamies palīdzēt bērniem, jauniešiem, senioriem, kuri savu ikdienu pavada bērnu namos, krīzes centros, pansijās.

Darot šos labos darbus mēs fokusējamies pārsvarā uz mantām un finansēm, kā arī mēs fokusējamies uz bērniem, jauniešiem, senioriem bet pavisam esam aizmirsuši tos cilvēkus - EŅĢEĻUS (audzinātājas, auklītes, sociālos darbiniekus, centru vadītājus), kuri idienā stāv sardzē par šiem bērniem, jauniešim, senioriem.

angel

Man ir bijusi un joprojām IR tā lieliskā iespēja sastapties ar ļoti daudziem Eņģeļiem un esmu redzējusi un dzirdējusi dažādas situācijas, kurās viņiem ir jāplīdz kādam rast tik ļoti nepiciešamais miers, jādod padoms, jārisina krīzes situācijas, jādalās ar savu pieredzi, vienkārši jābūt klusējot blakus. Viņu paspārnē ir tik daudz dažādi cilvēki, katrs ar savu raksturu, dzīves uztveri, mērķiem, vajadzībām, īpatnībām, emocionālo stāvokli.

Un te nu rodas jautājums - kurš palīdz viņiem - Eņģeļiem, kurš ceļ viņus spārnos, kurš viņiem paver citus skatu punktus, kurš dod padomus, kurš palīdz risināt krīzes situācijas, kurš viņiem vienkārši ir blakus un palīdz pieņemt smagos un tik ļoti svarīgos lēmumus?

Ir pienācis laiks padomāt arī par šiem Eņģeļiem! Dot viņiem atelpas brīdi, dod atbildes un viņu "Kāpēc?", ļaut paskatīties uz situācijām no citiem skatu punktiem, kā arī ļaut ieskatīties sevī dziļāk un atrast mieru un harmoniju kaut uz īsu brīdi.

NSUS biedrība jūlija mēnesī sāk Jaunu Projektu "Atbalsts Eņģelim!", kura ietvaros ar profesionāļu palīdzību centīsies atbalstīt, motivēt, rast atbildes par krīzes situācijām un to risināšanām, kā arī ļaus ieskatīties sevī dziļāk, dos mieru un harmoniju Eņģeļiem, jo arī viņiem tas ir tik ļoti nepieciešams, lai savukārt atkal stātos sardzē par savējiem (bērniem, jauniešiem, senioriem).

Biedrība uzrunās un jau ir uzrunājusi dažādus profesionāļus savās jomās - psiholoģija, mērķu noteikšana, krīzes situācijas, motivācija, atbalsts, harmonija, u.c.

Paldies, Eņģeļi, ka Jūs esat!
Ticu, ka mums viss izdosies!

 

Profesionāli, atbalstītāj - ja vēlies atbalstīt Eņģelus, dalīties savā pieredzē un piedāvāt ekskursijas, nelielus atpūtas brīžus, tad piesakies atbalsta komandā! Dalība projektā bez atlīdzības.

Līga Uzulniece

 

PLĀNOTIE PASĀKUMI, SEMINĀRI, ATPŪTAS BRĪŽI:
1. Dāvinājums no Cēsu Kultūras un Tūrisma centra
2. ĢKC Dzeguzīte Eņģeļi dodas atpūtā uz Cēsu pili
3. ...