NSUS biedrības labdarības krava no Francijas

PROJEKTS PABEIGTS

Jau vairāk kā gadu tika meklēta iespēja saņemt, pasūtīt lietotas bet darba kārtībā esošas medicīniskās mēbeles (multifunkcionālās medicīniskās gultas, multifunkcionālos skapīšus, ratiņkrēslus, atbalsta palīgierīces, vannas istabas krēslus, utt.), kuras ļoti nepieciešamas sociālajiem aprūpes centriem, pansijām, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri neatrodas nevienā no centriem, bet aprūpējas mājas apstākļos.

Īstā vieta, pareizais laiks un esmu ieguvusi šādu iespēju un tā ir jāizmanto.

Tad nu šobrīd notiek intensīvas sarunas, sarakstes ar Francijas sadarbības partneriem, kā arī ar Lietuvas loģistikas kompāniju, lai šī ziedojuma krava varētu nonākt Latvijā jau novembra vidū.

19.10.2016. NSUS biedrība publicēja divus lūgumus mājas lapā (noliktava, finansējums) un Facebook vietnēs - nepieciešama noliktava un nepieciešams finansējums. Tas viss par labu tam, lai krava varētu tikt nogādāta Latvijā.

Lai cik ļoti intensīvi cilvēki dalījās ar šo informāciju FB un sludinājumiem bija milzīgs skatītāju/lasītāju skaits - NEVIENS UZŅĒMĒJS / ATBALSTĪTĀJS TĀ ARĪ NEATSAUCĀS. Šoreiz gan patiešām saskumu bet turpināju prātot, kā to visu risināt un tomēr saņemt šo ĻOTI SVARĪGO ZIEDOJUMU.

Kas dara un nepadodas, tam sanāk! Esam visus jautājumus atrisinājuši pašu spēkiem!

Tā, kā krava domāta ĢKC Dzeguzīte un Ērgļu SAC "Kastaņās", tad likām visus savus spēkus kopā un domājām, kā pašiem to visu atrisināt. Domāts - darīts! Tika uzrunāti abu centru sadarbības partneri, kuri jau iepriekš atbalstījuši un tie nāca palīgā un mums ir gandrīz savākta nepieciešamā summa. Vēl gan astīte pietrūkst, bet mēģināsim arī to dabūt.....

Skumjām nav laika, jau esmu apstiprinājusi kravas sastāvu un šobrīd gaidu apstiprinošu ziņu no Francijas sadarbības partneres par to, cik tieši vienības no izvēlētajām precēm būs kravā.

Plānots, ka NSUS krava Francijā uzkraujas 3.11., 04.11., 05.11., jo tiek fraktēta no trīs dažādām vietām Francijā un tad nu dodas pie mums.

Ar nepacietību gaidu! :)

NSUS sadalosaa josla 02

Šonakt (05.11.2016.) pabeigta NSUS kravas uzkraušana un tuvākajās dienās vērtīgā un svarīgā labdarības krava dodas uz Latviju un NSUS biedrību.

Nu tad beidzot tas notiek .....

Bildēs ieskats kravas sagatavošanas procesā, kurš notiek 3 dažādās vietās Francijā un cilvēki strādā neskatoties uz laika apstākļiem un uz pulksteni :) Paldies viņiem par to!

nsus 01 nsus 02 nsus 03

nsus 04 nsus 06 nsus 07 

nsus 08 nsus 09 nsus 010

nsus 011 nsus 05 IMG 20161104 113120 IMG 20161104 115755

IMG 20161104 125230 IMG 20161104 140604 IMG 20161104 140943

Līga Uzulniece

NSUS sadalosaa josla 02

RAKSTS FRANCIJAS BIEDRĪBAS BLOGĀ

AIMA envoie un camion, son 88ème, à une association de Lettonie, NSUS Society
Publié le 5 novembre 2016 par Allons Imaginer un Monde d'Amitiés

Ce jeudi 3 novembre 2016, une équipe d'AIMA s'est rendue au CH de Béziers pour collecter de l'excellent mobilier médicalisé. Puis, rendez-vous le lendemain, ce vendredi 4 novembre, au CHU de Toulouse Rangueil, pour charger 80 tables adaptables et 67 chevets. Rendez-vous en fin de journée à Came, pour finir de charger le 38 tonnes avec une vingtaine de lits médicalisés électriques fonctionnels, autant de matelas, un brancard et une armoire à pharmacie.  Des dizaines de sacs de vêtements et linge de maison ont permis de combler les espaces disponibles entre le mobilier.

AIMA a été sollicitée il y a peu par l'association  NSUS Society "NO SIRDS UZ SIRDI" (Coeurs à coeurs) (from heart to heart), fondée en janvier 2015, ayant pour objectif la solidarité par la recherche de moyens pour soutenir, motiver, éduquer, initier des projets solidaire auprès de tout groupe en difficulté : enfants, jeunes, handicapés, seniors, familles à faible revenus, personnes isolées. Leur site : www.nsus.lv

En soirée, quelques salariés ont accepté de prolonger leur journée de travail, aidés par des bénévoles toujours fidèles ! Merci à chacun : à 19h15, le chauffeur a pu partir chargé de trésors à distribuer à nos voisins Lettons.

Un immense Merci aux hôpitaux de Béziers et Toulouse Rangueil, à Monsieur le Maire de Dax, Gabriel BELLOCQ pour le don des magnifiques lits VOLKER fonctionnels et leurs matelas collectés grâce au CCAS de DAX fin septembre.

Un immense merci au magasin solidaire "Le Coin du Trocoeur" de Bardos, qui prépare chaque semaine des dizaines de sacs de vêtements et linge de maison en parfait état. Merci à tous ceux qui participent à cette chaîne de solidarité.