Lidojam gaisā :)

16.07.2015. Pl.: 9:50 / PROJEKTS PABEIGTS
Beidzot pienākusi tā ilgi gaidītā diena, kad visi, kurš no kuras pasaules puses, devāmies uz Gaisa balona festivāliņu. Tieši tā, no visām pasaules pusēm, jo pasākumā piedalījās ne tikai dalībnieki no Latvijas, bet arī no Amerikas, Anglijas, Indijas. Pasākums bija internacionāls, emociju, piedzīvojumu, draugu un jaunu iespaidu bagāts.

Uz pasākumu ieradās bērni no Bāreņu nama “Līkumi”, kurš atrodas Jēkabpils rajonā, no Ģimenes krīzes centra “Dzeguzīte”, kas atrodas Iršu pagastā, kā arī ciemiņi – bērni un pavadošā pieaugušo grupa no Amerikas, Anglijas, Indijas, kur bija atbraukuši ciemos uz nometni Bāreņu namā “Līkumi” un visi draudzīgi pulciņā devās uz Gaisa balona festivāliņu. Kopskaitā mēs bijā ap 80 pasākuma dalībnieki.

Pasākuma ietvaros notika atkalredzēšanās, jaunu draugu iegūšana, veco labo draugu satikšana, sarunas, prieki, pieredzes apmaiņa, vienkārši atpūta svaigā gaisā, ārpus ierastās ikdienas vides.

Pirms atrakcijām bērni mielojās ar picu un dzērieniem, jo vēderiem jābūt apmierinātiem, lai ir spēks darboties atrakcijās un draiskoties pa pļavu. Pēc kārtīgas maltītes un izlēkāšanās, bērni vārēja nogaršot Jaunu saldējumu, kuru līdz šim nebija garšojuši. Vēl saldajā bija arbūzs un atkal var mesties jautrībās.

Gaidot, kamēr norimsies vējš, lai Gaisa balons varētu celties gaisā, bērni rotaļājās piepūšamajās atrakcijās. Lai viss notiktu bez drūzmēšanās un starpgadījumiem, jo lēkātgribētāju bija daudz - gan lieli, gan mazi, audzinātājas profesionāli organizēja kārtību un sekoja līdzi notiekošajam.

Tad nu beidzot pienāca ilgi gaidītais brīdis, kas Gaisa balona komanda bija “pierunājusi vēju”, lai tas nu beidzot rimstas, jo visiem taču tik ļoti gribas palidināties un izjust, kā ir tajā Gaisa balona grozā celties gaisā.
Tad nu Gaisa balons tika izritināts pa pļavu un sākās tā piepūšana un celšana gaisā. Visu šo procesu, dalībnieki vēroja aizturējuši elpu ar aizrautību, izsaucieniem, prieku un izbrīnu. Beidzot Gaisa balons tika pacelts. Atskanēja aplausi un prieka izsaucieni par godu milzīgajam un krāsainajam Gaisa balonam.

Beidzot mazie un lielie varēja izbaudīt nelielu lidojumu Gaisa balonā, kas vairumam bija pirmo reizi mūžā. Tas noteikti atstāja ļoti lielu iespaidu, radīja neaizmirstamas emocijas, prieku, kā arī patīkamu uztraukumu.

Pasākumā valdīja milzīga pozitīva enerģētika, kuru aprakstīt, izskaidrot un nodot Jums attālināti nav iespējams. Jābūt pasākuma epicentrā, visā tajā virpulī, bērnu čalās, sarunās, priekos, kņadā, lai to sajustu un izbaudītu. Tajā brīdī, pašas no sevis pazūd visas ikdienas problēmas, bēdas …… ir tikai pozitīvi lādēta atmosfēra un smaidi….. un tas ir tas svarīgākais un vērtīgākais, kas mums nepieciešams ik uz soļa.

Ļoti ceru, ka šis pasākums un tajā saņemtās pozitīvās emocijas, ilgi paliks atmiņā mazajiem un lielajiem. Vēl ilgi varēs kavēties atmiņās, skatoties bildes, runājoties pie tējas/kafijas tases.


Pasākuma vieta – Allaži
Pasākuma laiks - 15.07.2015.. pl: 16:00-22:00

Pasākuma dalībnieki – 80 cilvēki
Pasākuma ilgums – 6 stundas
“Pārtikas grozu”” sarūpēja -  Jānis Uzulnieks, Čili piza
Gaisa balona komanda – Ģirts, Inga, Lauris, Signe, Vents – www.gaisabaloni.lv
Pasākuma vietas saimnieki – Mārtiņš un Vineta
Lēkāšana, draiskošanās piepūšamajās atrakcijās sarūpēta ar Ievas gādību – www.piepusamie.lv


Saku lielu lielo paldies visiem, kuri bija pasākumā, dalījās ar savu sirds siltumu ar citiem, radīja smaidus un pozitīvas emocijas un lika aizmirsties no ikdienas problēmām, kaut uz īsu brīdi!

Mums visiem kopā izdevās lielisks pasākums!

Vairāk par pasākumu un tajā pozitīvo var smelties bildēs un video.

GB 01 GB 02 GB 02 2 GB 02 3 GB 03 GB 04 GB 05
GB 06 GB 08 GB 09 GB 010 GB 011
GB 012 GB 013 GB 013 1 GB 013 2 GB 013 3
GB 013 4 GB 013 5 GB 014 GB 016
GB 016 01 GB 016 2 GB 017 GB 017 1 GB 018 1jpg GB 018 2
GB 018 3 GB 018 4 GB 018 5 GB 018 7 GB 019 GB 020
GB 021 GB 022 GB 023 GB 024

SKATIES VIDEO Nr. 1
SKATIES VIDEO Nr. 2
SKATIES VIDEO Nr. 3
SKATIES VIDEO Nr. 4


Līga Uzulniece

 

Vēstule no Ģimenes krīzes centra "Dzeguzīte"
16.07.2015. pl. 17:08

"Sveika, Līga !

Vēlreiz liels paldies par vakardienu!
Bērni bija patīkami noguruši. Aizbraucām pēc tam uz Hesburgeru Siguldā, notiesājām pa siera burgeriem un kā saka- paēdis cilvēks, laimīgs cilvēks...pilniem puncīšiem devāmies mājup. Pa ceļam redzējām skaisto Latvijas dabu-  gan alni, gan staltbrieža govi, zaķus un kaķus:) Viena prieka pilna diena!Paldies! Kaut šādas dienas mūsu bērniem liktu aizdomāties par patiesām vērtībām! Ar tādu cerību arī es strādāju- padarīt dzīvi krāsaināku un iemācīt bērniem vērtības:)

Lai saulaina nedēļas nogale un darbiņi veicas!

Direktore Lāsma no "Dzeguzītes":)"