Caur šiem bērniem mēs kļūstam labāki, atvērtāki, patiesāki ...

Caur šiem bērniem mēs kļūstam labāki, atvērtāki, patiesāki ..... caur šiem bērniem mēs mācamies pacietību, apņēmību, nepadošanos, prieku, patiesumu.....
Šodien šo visu varēja saņemt no bērniem Raudas speciālajā internātskolā, ko viņi dāvināja mums visiem no sirds. Šajā internātskoliņā dzīvo un mācās bērni ar vieglām, vidējām un ļoti smagām garīgās atpalicības problēmām -  ĪPAŠIE BĒRNI!

Ciemos šajā skoliņā es biju pirmo reizi un zināju, ka emocijas būs, asaras būs un prieks arī būs. Un tas viss bija no sirds un daudz ....

Register to read more...

"NSUS virtuve" - Raudā

Šogad - septembris un oktobris, NSUS biedrībā, aizrit Projekta "NSUS virtuve" zīmē. Kopā ar biedrības atbalstītājiem - uzņēmējiem un vienkārši līdzcilvēkiem, palīdzam trūcīgajām ģimenēm, bērnu namiem, pansijām un vientuļajiem senioriem. Ēdiens ir katra cilvēka pamatvajadzība un bez tās mēs nevaram neviens.

Register to read more...

Raudas bērni saņem krāsojamās grāmatas

Raudas speciālā internātskola saņem ziedojumu - papīra kancelejas preces - krāsojamās grāmatas, dažādas uzlīmes no NSUS biedrības sadarbības partnera Veiters tipogrāfija.

Register to read more...

Raudas bērnu vēstules Ziemassvētku vecītim

Šodien pastnieks ir atnesis LIELU VĒSTULI ar Raudas speciālās internātskolas bāreņu bērnu zīmējumiem.

Fantastiskie zīmējumi tapuši bērniem un audzinātājām darbojoties roku rokā, jo Raudas internātpamatskolā tiek realizētas divas speciālās pamatizglītības programmas: izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem un izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem.

Register to read more...

Saņemts ziedojums - grāmatas

PROJEKTS PABEIGTS

Priecīga ziņa - pagājušajā nedēļā saņemts ziedojums - dažādas, bērniem un jauniešiem domātas grāmatas.

Register to read more...

Raudas bērni saņem ziedojumus

PROJEKTS PABEIGTS

Šodien tikos klātienē ar Raudas speciālās internātskolas direktoru Andri. Aprunājāmies par skolas ikdienu, par bērniem, par ikdienas problēmām, kā arī priecīgākām lietām.

Register to read more...

Raudas speciālā internātskola bērniem bāreņiem

Vēstule no Raudas internātpamatskolas direktora

Labdien!
Liels paldies par atsaucību! Pēc Jūsu lūguma, nosūtu sīkāku aprakstu par mūsu skolas vēsturi un ikdienu.

Kārļa Ulmaņa laikā (1936.g. 1.septembrī) būvētā sarkanā ķieģeļu ēka ciemata centrā kļuva par Raudas valsts pamatskolu. 1958. gadā tika izveidotas palīgklases bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem. 1964. gadā Raudas pamatskola tika reorganizēta par Raudas palīgskolu. 1989. gadā – Raudas speciālā internātskola bērniem bāreņiem, kopš 2013.gada augusta – Raudas internātpamatskola.

Register to read more...