Ieskandinam Ziemassvētkus Ķekavas aprūpes centrā

...... un klāt ir Ziemassvētku laiks, Balto svētku laiks, klusais laiks, pārdomu laiks ..... un mēs sarosamies un iegrimstam pārdomās.... un ir laiks padomāt arī par līdzcilvēkiem. Tas gan jādara ik dienu, bet šis laiks to it kā atgādina vēl vairāk ....

Arī šodiena nebija izņēmums, jo NSUS biedrības projekta "TU NEESI VIENS" ietvaros devāmies jaukā pulciņā ciemos pie Ķekavas sociālā aprūpes centra iemītniekiem, lai viņus iepriecinātu, lai kopā ieskandinātu un iedejotu Ziemassvētku burvīgo laiku. Šis ir pirmais NSUS biedrības Ziemassvētku pasākums šogad, šajā laikā un šogad tie vēl turpināsies un ieniegsies arī nākošā gada janvārī un februārī.

Register to read more...

"Eņģeļa pasts" saviļņo arī pašu Ķekava SAC komandu

Šodien saņemta aizkustinoša ziņa no Ķekavas sociālā aprūpes centra komandas par to, kādas sajūtas valda centrā, kad ir pienācis "Eņģeļa pasts" un vēstulītes nonāk cilvēku rokās, tiek atvērtas un lasītas......te nu arī man asaras līst .......

Register to read more...

Saulains, sirsnīgs, izzinošs un atpūtas pilns labdarības pasākums

PROJEKTS PABEIGTS

Saulaina rudens diena .... labs noskaņojums ..... jauks pasākums ģimenēm, senioriem un visiem tiem, kuri vēlējās šodienu pavadīt NSUS biedrības labdarības pasākumā, kurš notika Ķekavas sporta hallē.

Register to read more...

Labdarības pasākums "No sirds uz sirdi" Ķekavā

Visi laipni gaidīti uz sirsnīgo pasākumu! Ieeja bez maksas!

Pasākuma mērķis: Izglītošana, veselības veicināšana, atpūta ģimenēm, vientuļajiem cilvēkiem, senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Register to read more...

NSUS virtuve Ķekavas novadā

NSUS biedrībā septembris un oktobris ir labdarības projekta "NSUS virtuve" laiks. Šis projekts darbojās arī Ķekavas novadā un dalījās ar pārtikas precēm, kuras saņēma Ķekavas novada trūcīgās ģimenes, vientuļie seniori un Ķekavas Sociālās aprūpes centrs.

Register to read more...

Gudrās Suņu meitenes iepriecina SAC ļaudis

Šodiena bija ļoti īpaša diena..... četras gudras, jaukas, pūkainas, nosvērtas, skaistas suņu meitenes devās ciemos pie Sociālā aprūpes centra ļaudīm.

Un te nu es sāku domāt, kā, lai Jums apraksta to, kas notika, kad viņas ieradās centrā un tās ieraudzīga cilvēki ...... te bija lieki jebkuri vārdi un uzrunas, kas parasti iesāk jebkuru NSUS biedrības pasākumu. Te bija jāpaiet klusiņām malā un jāļaujas visam notiekošajam - asarām, priekam, skaļai čalošanai, un atkal priekiem un asarām. Nekādi nevaru Jums nodot tās manas emocijas, kas manī tajā brīdī plosījās, kā viesulis un es pieķēru sevi pie domas, ka visu laiku smaidu, skatoties uz notiekošo..... neviens pat nepamanīja, ka aiz loga ir drūma, lietaina diena .....pie mums centrā viss apkārt bija saulains un pozitīvu dzirksteļu lādēts gaiss.

Register to read more...

"Maigie sunīši" brauc ciemos pie senioriem uz Ķekavas SAC

NSUS biedrības labdarības projekts "TU NEESI VIENS!"

Senioriem pansijā patiesībā ir viss vai gandrīz viss - jumts virs galvas, siltas brokastis/pusdienas/vakariņas, ikdienas aprūpe, gultas vieta, utt. bet ....... ir šis tas, kas viņiem ļoti pietrūkst. Viņiem prietrūkst nedalītas uzmanības, sarunas, savējo. Saviejie - ģimene! Dažiem tā joprojām ir un papildus rūpējas savu iespēju robežās, citiem - diemžēl nav.

Register to read more...

Tikšanās Ķekavas sociālās aprūpes centrā

Šodien tikos ar Ķekavas sociālās aprūpes centra direktora p.i. Māri Baronu un sociālo darbinieci Olgu Černišovu-Stūrišku, lai aprunātos par sociālo situāciju pašā pansijā, arī ārpus tās, kā arī par būtiskākiem jautājumiem pansijas ikdienā.

Register to read more...

Ķekavas novada sociālās situācijas izpēte

NSUS labdarības biedrība Ķekavas pusē

NSUS biedrība ir uzrunājusi Ķekavas novada domes pārstāvjus un pieprasījusi informāciju par sociālo situāciju Ķekavas novadā.

Register to read more...