Ģimenes atbalsta centrs "Saulstari"

No 01.11.2016. Bērnu nams "Līkumi" nu ir kļuvis par Ģimenes atbalsta centru "Saulstari"! Apsveicam! :)

Lasīt tālāk ...

" NSUS virtuve" - Līkumos

Šogad - septembris un oktobris, NSUS biedrībā, aizrit Projekta "NSUS virtuve" zīmē. Kopā ar biedrības atbalstītājiem - uzņēmējiem un vienkārši līdzcilvēkiem, palīdzam trūcīgajām ģimenēm, bērnu namiem, pansijām un vientuļajiem senioriem. Ēdiens ir katra cilvēka pamatvajadzība un bez tās mēs nevaram neviens.

Lasīt tālāk ...

Ciemos Latvijas televīzijā un raidījuma tapšanā

Šodien bērniem tika dota lieliska iespēja apmeklēt Latvijas televīziju, kā arī piedalīties Muzikālā raidījuma "Mana dziesma" tapšanā, klātienē studijā, prožektoru gaismās, kameru ielokā, skatītāju rindās.

Lasīt tālāk ...

Līkumu Eņģeļi dodas atpūtā uz Cēsu pili

Projekta ietvaros "Atbalsts Eņģelim"

Stāsts no Līkumu Eņģeļiem:

"10. augustā daļa Salas novada pašvaldības aģentūras Bāreņu nams „Līkumi” darbinieki devās ekskursijā uz Cēsu pili.
Cēsu pilī mūs laipni sagaidīja gide Paula, tērpusies viduslaiku tērpā – izrādīja visu lielo pils kompleksu, pastāstīja vēsturi. Visvairāk mums patika pabūt pils cietumā – kā arī gides Paulas pārsteigums – tika izslēgta gaisma cietuma telpā.

Lasīt tālāk ...

Tāfeles ar krītiņiem ceļo uz Līkumiem

PROJEKTS PABEIGTS

Vakardien (11.08.2016.), "NSUS 2. Gaisa balonu festivāla" labdarības pasākuma ietvaros, Bērnu nama "Līkumi" bērni un jaunieši saņēma tāfeles, kuras tika izgatavotas labdarības projektam "Izkrāso savu pasauli", pēc NSUS biedrības lūguma. Viena puse tāfelei nokrāsota ar tāfeles krāsu un var droši izpausties zīmējot, toties otra puse - ar magnētisko krāsu, kur ļoti labi turēsies dažādi magnētiņi.

Lasīt tālāk ...

Bērnu sapņi piepildās :)

PROJEKTS notiek ......

Šodien saņēmu bildes no Bērnu nama "Līkumi" ar Sapnīšu jaunajiem īpašniekiem. Kā jau iepriekš tika rakstīts, tad NSUS biedrībā ir projekts "Sapņu ķērājs", kura ietvaros tiek piepildīti bērnu un jauniešu sapņi, bērniem nezinot, ka šie sapņi nonākuši pie mums.

Lasīt tālāk ...

Līkumu bērni Latvijas Dzelzceļa muzejā

PROJEKTS PABEIGTS

18.03.2016. Bēni no Bērnu nama Līkumi devās ekskursijā uz Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju Rīgā. Ekskursija "DER ZINĀT!" projekta ietvaros. Bērnu zīmējumi un stāsti tagad ir atceļojuši uz biedrību un nu varam dalīties ar to.

Lasīt tālāk ...

2015. gads

2015.GADA PROJEKTI ZEMĀK!

Pasākumu skaits - 12

NMPD ciemos pie bērniem Līkumos

04.11.2015. pl.: 16:43 / PROJEKTS PABEIGTS
NMPD ciemojās pie bērniem

Projekta "DER ZINĀT!" ietvaros, 31.10.2015. NMPD ciemojās pie bērniem un jauniešiem Bērnu namā "Līkumi". Šodien saņēmām vēstuli un bildes no šī pasākuma.

Lasīt tālāk ...

Pif Paf pasākums

04.11.2015. pl.: 16:07 / PROJEKTS PABEIGTS
Piedzīvojumi  „Pif-paf” parkā

2014. gada nogalē tika izsludināts Projekts "Pārsteigums sirsniņām". Projekta ietvaros bērni un jaunieši rakstīja Ziemassvētku vecītim vēstules ar sapņiem, ko katrs vēlētos saņemt Ziemassvētkos. Tad nu Ziemassvētku vecītis dāvināja iespēju 20 jauniešiem piedalīties spēlē, Peintbola parkā, izbaudīt, kā ir pašaudīties ar krāsainajām bumbiņām.

Lasīt tālāk ...

VUGD Līkumos

29.10.2015. pl.: 20:12 / PROJEKTS PABEIGTS
VUGD ciemos  pie Līkumu bērniem

Projekta "DER ZINĀT!" ietvaros, 24.10.2015. VUGD ciemojās pie bērniem un jauniešiem Bērnu namā "Līkumi". Šodien saņēmām vēstuli un bildes no šī pasākuma.

"Viena rudenīga sestdiena „Līkumos”

Lasīt tālāk ...

Skolnieciņi saņēmuši kancelejas preces

24.09.2015. pl.: 11:09 / PROJEKTS PABEIGTS
Skolnieciņi saņēmuši kancelejas preces.

Šodien Bāreņu nama Līkumi skolnieciņi saņēmuši kancelejas sūtījumu par ko ir liels prieks gan viņiem, gan mums. Šis pārsteigums tapis pateicoties Hromets poligrāfija SIA atbalstam.

DSC 6756 2

Līga Uzulniece

Pirmklasnieciņš Jānītis :)

17.09.2015. Pl.: 13:05 / PROJEKTS PABEIGTS
Pirmklasnieciņš Jānītis ar jauno somu :)

Šodien esam saņēmuši fotogrāfijas ar pirmklasnieciņu Jānīti, kurš izrāda saņemto pārsteigumu - Jaunu mugursomu, kancelejas preces un kādu saldumiņu, Projektiņa "Mana pirmā skolas soma" ietvaros, ko sarūpēja Čaklie Skolas Rūķi.

Lasīt tālāk ...

Pārsteigums Līkumu skolnieciņiem

15.09.2015. pl.: 19:00 / PROJEKTS PABEIGTS
Pārsteigums skolnieciņiem :)

Šodien ir sagatavots un nosūtīts kancelejas, kā arī citu nepieciešamo skolas preču saraksts un nodots mūsu sadarbības partnerim, lai sagatavotu visu nepieciešamo vienkopus un nogādātu mazajiem un lielajiem skolniekiem. Šī iespēja ir radusies pateicoties Projektam "Mana pirmā skolas soma" un šim projektam saziedotai naudiņai.

Lasīt tālāk ...