Kā kļūt enerģiskai 30 minūtēs

SEMINĀRS IR NOTICIS!

NSUS biedrība rīko semināru "Kā kļūt enerģiskai 30 minūtēs", kurš notiks Projekta "Atbalsts Eņģelim" ietvaros. Semināru apmeklēt ir uzaicināti 6 bērnu namu, krīzes centru, pansiju sociālie darbinieki, audzinātājas, direktores, tie cilvēki, kuri ikdienā visu savu enerģiju, velta citiem, bieži vien aizmirsot par sevi.
Pienācis laiks SEV! :)

energija

Seminārs notiks: 01.10.2016. (sestdiena)
Laiks: 13:00
Vieta: Ķekava, Rīgas iela 26
Semināru vadīs: Personīgās efektivitātes un enerģētikas trenere Līga Krēmane

Par semināru:
Vai Jums tā ir bijis… No rīta pamosties un jau jūties piekusis, saguris. Jūs sevi pieceļat no gultas, savāciet visus spēkus, piespiedu kārtā dodaties uz darbu un izvelkat dienu līdz vakaram, sapņojot par savu dīvāniņu mājās. Atnākot no darba, to enerģiju, kura vēl ir palikusi izdaliet vēl saviem mīļajiem mājās darot mājas darbus un izpildot pienākumus. Pēc kuriem atkal nonākat gultā un ….. Atkal zvana modinātājs, laiks celties un atkal viss no sākuma… atkal jauna diena…

Slinkums, apātija, pesimisms, noslēgtais vāveres ritenis un enerģijas nav. Tādā stāvoklī dzīvo lielākā daļa mūsu sabiedrības.

Kāpēc rodas slinkums?
Patiesībā slinkums nepieder cilvēkam. Slinkums dzīvo savu dzīvi. Tā ir organisma aizsargreakcija pazeminoties energo potenciālam. Kad Enerģija izsīkst, spēka nav pat pašiem vienkāršākajiem dienas darbiem, tad organisms ieslēdz aizsargfunkciju un noliek Jūs uz dīvāna.

Programma:
1. Kas ir universālā enerģija.

2. Kā un kur mēs zaudējam tonnas savas dzīvības enerģiju?
3.Kā attīrīt savu enerģētisko lauku.
4. Kas tie tādi enerģētiskie pieslēgumi.
5.Kā būt piepildītam ar enerģiju visu dienu.

un protams prakses, jo tikai  teorija neko nedod, agrāk es lasīju simtiem grāmatu, apmeklēju n-tos seminārus, taču ja nepraktizē- ....tad čiks vien sanāk,  ir jāiemācās to pielietot ikdienā - Tā saka Līga Krēmane.

 

Līga Uzulniece