Ulubeles lūgums - ūdens apgādes projektam

PROJEKTS SLĒGTS 20.07.2016.

PROJEKTA VIRZĪBA / PADARĪTAIS:

Vēstule no Ilzes 20.07.2016.: Dabūjām santehniku no Komforta un dārzeņus no Ezerkauliņiem.

Biedrība: Ilze iesūtīs sarakstu, kādas lietas ir nepieciešamas ikdienā, kas nav finansiāli liela apjoma, lai palīdzētgribētāji var nāk talkā arī ikdienā nedz tikai lielajos projektos (piemērs: bļodiņas, sedziņas, gardumi, u.c.)

NSUS biedrība esošo lūgumu slēdz (20.07.2016.), jo ir atrisināts, bet turpmāk publicēs ikdienas vajadzības un izsludinās jaunu projektu, saistībā ar Ulubeli.

___________________________

NSUS biedrība ir saņēmusi lūguma vēstuli no labdarības projekta "Lielais vasaras darbs" organizētājiem, kura ietvaros tiks izbūvēta dzīvnieku dzirdīšanas sistēma Ulubeles dzīvnieku patversmē.

Ulubele logo

Vēstule:

Labdien!

Lai atvieglotu Latvijas lielākās dzīvnieku patversmes "Ulubele" kopējiem suņu dzirdīšanu vasaras svelmē, 23. jūlijā norisināsies brīvprātīgo labdarības akcija "Lielais vasaras darbs", uz kuru aicina "4finance fonds Labie Darbi". Tās ietvaros kopīgiem spēkiem tiks ierīkota centralizēta ūdens padeve jaunajos suņu voljēros, uzceltas papildu nojumes dzīvniekiem, sakopta patversmes teritorija un paveikti citi nozīmīgi darbi.

"Ūdeni vasaras karstumā suņi patērē īpaši daudz. Ierīkojot centralizētu ūdens apgādes sistēmu, katrs mūsu darbinieks ik dienas varēs ietaupīt divas stundas laika – tas ir neiedomājami liels ieguvums! Patversmes mērķis ir atrast gādīgu saimnieku katram tās iemītniekam, tādēļ svarīgi, ka kopēji ietaupīto laiku var izmantot kucēnu socializēšanai, lai tie izaugtu par paklausīgiem cilvēku labākajiem draugiem. Arī suņu kažociņi ir regulāri jāķemmē un jāmazgā, lai tie būtu spoži un tīri. Skaistiem un veselīgiem suņiem saimnieki atradīsies ātrāk," stāsta dzīvnieku patversmes "Ulubele" vadītāja Ilze Džonsone.

Mērķi šai akcijai ir ne vien parūpēties, lai dzīvnieku kopējiem būtu vairāk laika suņu kopšanai, čubināšanai un pastaigām, bet arī sabiedrības attieksmes veidošana un iesaistīšana.

Būtiski ir, ka šajā patversmē nevienu dzīvnieku neiemidzina, ka ir izveidota īpaša suņu senioru programma utt. - dot zināšanas un likt aizdomāties, cik mēs katrs esam atbildīgi attieksmē pret dzīvniekiem un dot apziņu, ka kopā ar darbu varam veikt nozīmīgu darbu.

Pasākumā piesaistīti arī aktīvisti, kas stāstīs un izglītos par pareizu suņu kopšanu, veidosim radošās darbnīcas dzīvnieku rotaļlietu veidošanā.

Lai labie darbi realizētos, lūdzam atsaukties un palīdzēt ar materiālu sagādi.
https://www.facebook.com/LabieDarbi.lv/?ref=aymt_homepage_panel
https://www.youtube.com/user/labiedarbilv

Uz sadzirdēšanos,
Ilze"

 

Nepieciešamo materiālu saraksts:
ulubeles materiali NSUS 140716

materiali ulubele 140716

Nākam palīgā un kopīgiem spēkiem daram labos darbus no sirds!

Līga Uzulniece