Hei, Hei SAZIEDOJAM "ASTĒM" pa 1,00 EUR katrs

PROJEKTS AKTĪVS

ASTĪŠU KONTĀ 18,00 EUR

1. 8,00 EUR aizskaitīti 29.07.2016. uz Biedrību "Ar sirdi delnā"
2. 10,00 EUR aizskaitīti 08.08.2016. uz Biedrību "Ar sirdi delnā"
3. ...

Kopš šī brīža (26.07.2016.), katrs ieskaitītais 1,00 EUR NSUS biedrības kontā ar norādi "ASTĒM", tiks nodots Ar sirdi delnā astaņu ūdens spices, pārtikas, medikamentu un citu svarīgo lietu realizēšanai.

Mūsu ir daudz, tapēc kopējais ziedojums būs iespaidīgs! :)
DODOT, TU GŪSTI!
No viena ziedota EUR, nabagāki nepaliksim.

Biedrība NSUS
40008232913
LV23HABA0551039592287
Pamatojums "ASTĒM"

Ziedotāji: Evija, Līva, Līga, Daina.

Daram to cītīgi līdz augsta beigām un tad paskatīsimies, kā mums visiem ir veicies!
Paldies!

Ar sirdi delnā FB

_________________

LŪGUMS

Ar sirdi delnā
LŪDZU, ATBALSTI MŪSU ASTĪTES!!!!!

Teikšu godīgi - lūgt ir ārkārtīgi grūti, tomēr, ja esi atbildīgs par 55 dzīvībām, citas izejas nav. Tā kā mēs neesam liela patversme, mums nav pastāvīgu ziedotāju, uz kuru palīdzību varētu paļauties. Tāpēc, cik iespējams, visu cenšamies darīt saviem spēkiem. Tomēr ir brīži, kad ar to ir par maz..

Pašlaik mūsmājās izveidojusies krīzes situācija - barības 25 suņiem ir atlicis vien dažām dienām. Bet ieilgušā sausuma dēļ pēc dienas vai divām visa saime paliks arī bez ūdens, jo aka ir pilnībā izsīkusi. Tā kā ar šādu dzīvnieku skaitu nevaram atļauties palikt bez ūdens, to nolemts risināt, šķiroties no automašīnas un "dzenot spici".. Tāds nu ir tas, kā dažiem labpatīk izteikties, "patversmju bizness".. Šādus spriedelētājus gribas paaicināt padzīvot manā vietā kaut dienu.

Tāpēc būsim no sirds pateicīgi par jebkādu atbalstu!!!

P.S. Mums pieklīdis arī neredzīgs, bet veselīgs un dzīvotspējīgs briedēns. Pašlaik mēģinām viņu piebarot, lai ieradinātu ienākt drošā aplokā, kur viņam būtu iespēja pilnvērtīgi dzīvot, jo dabā viņam šādu izredžu nav - visticamāk, viņš iestigs ledū apkārt esošajos meliorācijas grāvjos, no kuriem izkļūt vairs nespēs.. Arī šeit mums ir vajadzīga palīdzība un atbalsts. Ja kādam ir interese un vēlme palīdzēt, lūdzu, rakstiet vēstuli Andra Tomase.

Mīļš paldies!

Informācijas avots!