Ērgļu ļaudis saņem Eņģeļa pasta sūtījumus

18. novembrī, svētku dienā, Ērgļu sociālās aprūpes centra "Kastaņas" ļaudis jau otro reizi saņēma vēstulītes/apsveikumus NSUS biedrības, vispasaules labdarības projekta "Eņģeļa pasts" ietvaros.

Šo pārsteigumu sagādāja 9. klasies Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas audzinātāja Daiga Andersone ar saviem audzināmajiem. Šis projekts nes ļoti daudz prieka un morāla atbalsta tiem, kuri dzīvo pansijās, aprūpes centros un uzmundrina šos cilvēkus.

Lasīt tālāk ...

Ērgļu SAC saņem daudzfunkcionālās mēbeles no Francijas

PROJEKTS PABEIGTS

Šodiena - svētīga diena, sniegota diena, balta, saulaina un neizsakāma prieka pilna ...... TAS IR NOTICIS PAR SPĪTI VISAM, kas nenotika.....

Jau vairāk kā gadu tika meklēta iespēja saņemt, pasūtīt lietotas bet darba kārtībā esošas medicīniskās mēbeles (multifunkcionālās medicīniskās gultas, multifunkcionālos skapīšus, ratiņkrēslus, atbalsta palīgierīces, vannas istabas krēslus, utt.), kuras ļoti nepieciešamas sociālajiem aprūpes centriem, pansijām, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri neatrodas nevienā no centriem, bet aprūpējas mājas apstākļos.

Lasīt tālāk ...

"NSUS virtuve" - Ērgļos

Šogad - septembris un oktobris, NSUS biedrībā, aizrit Projekta "NSUS virtuve" zīmē. Kopā ar biedrības atbalstītājiem - uzņēmējiem un vienkārši līdzcilvēkiem, palīdzam trūcīgajām ģimenēm, bērnu namiem, pansijām un vientuļajiem senioriem. Ēdiens ir katra cilvēka pamatvajadzība un bez tās mēs nevaram neviens.

Lasīt tālāk ...

SAC "Kastaņas" iemītniekiem jauna burbuļvanna :)

Septembra beigās uzrunāju NSUS biedrības sadarbības partneri PAA SIA Eduardu, kurš 2015. gadā atsaucās uz aicinājumu un sagādāja vannu ar "burbuļiem" ĢKC Dzeguzīte (Iršos). Šoreiz jautāju par iespēju sagādāt vannu Sociālajam atbalsta centram "Kastaņas", kas atrodas Ērgļos.
Atbilde bija: "Kaut ko sadomāsim!".

Lasīt tālāk ...

Štātes Kastaņas senioriem

Šodien, atsaucoties uz NSUS biedrības izsludināto lūgumu, Inese Šmite personīgi nogādā savu ziedojumu Sociālajam aprūpes centram "Kastaņas" Ērgļos.

Lasīt tālāk ...

SAC Kastaņas ļoti nepieciešams

Sociālajam aprūpes centram "Kastaņas", ļoti nepieciešamas sadzīviskas lietas un apģērbs.

Lasīt tālāk ...