Ineta Zaharevska - profesionāla fizioterapeite

NSUS profesionāļu komandas Fizioterapeite Ineta Zaharevska
Ineta, sākumā, darbosies Salaspils pusē. NSUS kopā ar fizioterapeiti realizēs projektus, kuros būs nepieciešams palīdzēt maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, vientuļiem senioriem. Sadarbība notiks iesaistot Sociālo dienestu un pašvaldību. Patlaban tiek izstrādāts sadarbības modelis un plānota Projekta, kā tāda darbība perspektīvā.

 

ineta zaharevskaSertificēta fizioterapeite -  ir veselības aprūpes speciālists, kas atjauno  kustību brīvību, to kvalitāti un uztur kustību potenciālu. Ar padziļinātām zināšanām anatomijā, fizioloģijā un par to, kā funkcionē cilvēka ķermenis, fizioterapeits ir eksperts muskuloskeletālu, neiromuskulāru problēmu izmeklēšanā un ārstēšanā, kas ietekmē cilvēku spēju kustēties un pilnvērtīgi veikt ikdienas aktivitātes.

Piedāvātie pakalpojumi:

* Fizioterapeita konsultācija;
* Ergonomijas konsultācija;
* Ārstnieciskā vingrošana un kustību terapija pieaugušajiem, bērniem, grūtniecēm
* Vingrošana pēc Bobath metodes zīdaiņiem
* Mājas vingrojumu kompleksa izstrāde un apmācība
* Kinezioloģiska teipošana
* Ārstnieciskā, klasiskā, relaksējošā masāža
* Grūtnieču un zīdaiņu masāža
* Handling apmācība jaunajiem vecākiem

Konsultācijas laikā fizioterapeite novērtēs ievainojuma vai saslimšanas nopietnību un ietekmi uz ķermeņa funkciju, izvērtēs kustību kvalitāti, muskuļu spēku un citus fiziskos raksturlielumus, lai sastādītu individualizētu, tieši Jūsu veselības stāvoklim un dzīvesveidam piemērotu rehabilitācijas plānu, kas ietver ārstniecisku masāžu, kinezioloģisku teipošanu, ārstniecisku vingrošanu un citas fizioterapijas metod​es.​

fizikalas proceduras masaza Teiposana

Ārstniecības personu reģistrs​.
Pieņem klientus Klīnikā DiaMed, Brīvības gatve 214, Rīgā

Līgas Uzulnieces atsauksme:
Pati personīgi, vairākus gadus biju Inetas profesionālajā uzraudzībā. Ineta ir profesionāle savā darbības lauciņā, atsaucīga, iejūtīga, rūpīga, atbildīga. Lieliski komunicējas ar cilvēkiem un ātri rod kopēju valodu. Viņa izstaro to mieru un rada pozitīvu gaisotni ar savu smaidu, kurš nepieciešams, lai kļūtu vesels, kā arī tajā pat laikā prasīga pret klientu, lai sasniegtu klientam vēlamo rezultātu.

Līga Uzulniece