Strazdiņu dāvanu jampadracis :)

PROJEKTS PABEIGTS

Vakardien, 30.01.2016. notika NSUS biedrības projekta "Ziemassvētku vecīša darbnīca" svētku pasākums, Strazdes bērnu namā. Ciemos pie Strazdiņiem, NSUS biedrības vārdā, devās Inese Gračova. Inese ikdienā strādā Ginekoloģijas jomā un iepriekš piedalījās NSUS organizētajā informatīvajā projektā "DER ZINĀT!". Pēc šī projekta, runājot ar Inesi, dzirdēju atsaucību un izteiktu vēlmi piedalīties kādā nākamajā NUS biedrības pasākumā, tad nu šī iespēja bija atnākusi Ziemassvētku projekta veidolā.

Pēc ciemošanās pie Strazdiņiem, runāju ar Inesi pa telefonu, apjautājos, kā pagāja pasākums. Lūk, mīļie, varat lasīt Ineses iespaidus par šo sirsnīgo pasākumu:

"Šodien man bija liels gods un patiess prieks nogādāt NSUS Biedrības projektā “Ziemassvētku vecīša darbnīca” sarūpētās dāvaniņas Strazdes bērnu namā, Talsu novadā.
Devos ceļā pēc nostrādātas nakts, apmaldījos, nokavēju.

Bērni mani gaidīja pie loga, galdā tika likti pašu cepti speķa pīrādziņi - silti, maziņi, bezgala garšīgi, pašu rokām darināti ..... lai tuvējās konditorejas saturās …. :)

Mīļie NSUS rūķi, dāvanas mēs gādājām visi kopā bet pīrādziņus un neviltoto bērnu sajūsmu par dāvaniņām baudīju es viena. Tieši tāpēc vēlos padalīties ar jums patiesajā priekā par paveikto!

Mazās sirsniņas, kurai ikvienai ir sava skumja, traģiska bagāža, kurai nav svešas vilšanās sāpes, līdz pēdējam brīdim baidījās noticēt, ka dāvanas būs un būs tieši tas, kas bija lūgts, lolots un cerēts Ziemassvētku vecītim vēstulēs.

Ikviens bērns bija sagatavojis dzejoli, dziesmu, kādu nelielu priekšnesumu. Pat lielie padsmitnieki skandēja pašsacerētu dzeju, dziedāja veco labo zābaciņu tā, ka tirpas skrēja un asaras riesās acīs.

Nav vārdiem aprakstāmi  prieka saucieni, spiedzieni, smiekli un asaras, dāvaniņas izsaiņojot.
Katra dāvana bija tas, kas bija cerēts un vēl nedaudz vairāk, kāds saldums, kāds aksesuārs, kāds nieciņš.

Liels paldies visiem Labajiem Rūķiem, kuri piedalījās dāvaniņu sarūpēšanā, nesvatīgi ziedojot savu laiku un līdzekļus, piepildot bērnu sapņus.

Liels paldies sadarbības partneriem – Aldaris, Cosmetic Lab, Laima, par atbalstu prieka radīšanā.

Liels paldies RAKUS Gaiļezers 15. Nodaļas ārstiem, kuri pēdējā brīdī sarūpēja dažādus našķus.

Vēlot veiksmi un panākumus Jaunajā 2016. Gadā, ceru un patiesi ticu, ka arī turpmāk mūsu labie nodomi īstenosies darbos, arī turpmāk atbalstīsim un iepriecināsim mazās sirsniņas Strazdes bērnu namā un citur Latvijā!

Paldies Strazdes bērnu nama personālam par sirds siltumu, viesmīlību un nesavtīgo darbu ar bērniem!

Inese"

Ziemassvētku vecīša dāvanas saņēma:
Sabīne 4 gadi, Kaspars 5 gadi, Samanta 5 gadi, Ralfs 7 gadi, Daniels 7 gadi, Kristaps 9 gadi, Renārs 12 gadi, Sianda 14 gadi, Markuss 14 gadi, Toms 15 gadi, Mārīte 15 gadi, Raivita 16 gadi, Alīna 17 gadi, Ailands 17 gadi, Linards 18 gadi.
Kā arī preses izdevumus, visiem kopā: Pūcīte (2016. gadam), Ilstrētā Junioriem (2016. gadam), Avene (2016. gadam)

Šoreiz gan izpalika bildēšanās, bet nekas, būs kādu citu reizi. Galvenais, ka prieks tika radīts, kas ir mūsu visu galvenais mērķis! :)

Paldies Inesei par ieguldīto laiku un mums doto iespēju ieskatīties sirsnīgajā pasākumā!

Līga Uzulniece