Ciemos Latvijas dzelzceļa muzejā

PROJEKTS PABEIGTS

Vakardien, 15.03.2016. pl. 12:00, Strazdes bērnu nama bērni un jaunieši kopā ar savām audzinātājām un direktori viesojās Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā Rīgā.

Tā kā pati šoreiz nepiedalījos NSUS biedrības organizētajā pasākumā "DER ZINĀT!", tad sazvanoties ar bērnu nama direktori Ingu uzzināju, ka pasākums bija izdevies, bērniem saistošs un informatīvs.

Pēc muzeja apmeklējuma, bērni turpinājuši Rīgas apciemojumu un viesojās Vecrīgā, apskatot Vecrīgas objektus un jauki pavadot laiku, jo uzreiz nav gribējies braukt mājās (Talsu novads).

Vēstule no Strazdes bērnunama saimes 17.03.2016. pl. 16:47:
"Labdien, Dzelzceļa muzeja darbinieki!
Strazdes bērnu namiņa vārdā vēlamies teikt lielu paldies par jauko ekskursiju, kā arī paldies sirsnīgajai gidei, kura ar jauko stāstījumu ļāva mums iejusties dzelzceļa pasaulē.
Bērni pēc ekskursijas ar lielu sajūsmu stāstīja par dzelzceļa modeli, mazajiem braucošajiem vilcieniem, kuri traucās pa sliedēm ar visām skaņām. Daži bērni pēc Dzelzceļa muzeja apmeklējuma vēlas kļūt par lokomotīves vadītājiem. Lielas pārdomas bērniem raisīja cietuma vagons, viņi bija pārsteigti, ka cietums var atrasties arī uz sliedēm, bērni teica, ka nekad nevēlas nonākt cietumā.
Patiesā cieņā un vēlot veiksmi ikdienas darbā -
Strazdes bērnunama saime"

Liels paldies par projekta atbalstu Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja direktorei Ievai Pētersonei!

ldz 01 ldz 02 ldz 03 ldz 04 ldz 05 ldz 06 ldz 07 ldz 08 ldz 09 ldz 010 ldz 011

Līga Uzulniece